fbpx
|
info@agenttura.com.ua

EDEM RESORT MEDICAL & SPA 5*

EDEM RESORT MEDICAL & SPA 5*

|Листопад 2, 2020

Ми з радістю повідомляємо вам про те, що ми придбали ще одного партера в особі заміського палацово-паркового комплексу EDEM RESORT MEDICAL & SPA 5*

Edem Resort Medical & SPA – це не просто готель, це унікальне місце сили, яке протягом багатьох століть приваблює людей своєю енергетикою і цілющими властивостями.  А тепер ще й перший медичний курорт України преміум класу який доступний до бронювання в нашїй агенції.

Розташований біля стародавнього Львова, на березі кришталево чистого озера, Edem Resort Medical & SPA об’єднує в собі п’ятизірковий готель, Медичний центр відновлення здоров’я, SPA центр, 50 кристально чистих джерел, що наповнюють озеро Молодості, арт-простір, ландшафтний парк скульптури, перший в Західній Україна гольф-клуб, власні стайні і мисливські угіддя.

Найбільшим попитом серед клієнтів нашої компанії користується  центр відновлення здоров’я зі своіїми програмами по детоксу, очищенню організму, поліпшенню обміну речовин, біорегуляції тощо. Але спектр послуг комплексу дуже вликий, і на цьому не закінчується , та готовий задовольнити різноманітні вимоги своїх гостей.

Для більш детальної інформації та бронюванням  звертайтеся до наших менеджерів!