|
info@agenttura.com.ua

Такого прямого рейсу не було ще ніколи!

Такого прямого рейсу не було ще ніколи!

|Жовтень 1, 2019

Туроператор Jopin Up починає літати рейсом Київ – Закінтос з 31.05.2020 !

Нагадуємо Вам про те, що раннє бронювання по Греції вже відкрито, тури на о. Закінф починаються від 980 евро за двох!

Детальніше про сам острів:

Закінф – прекрасний острів, справжня перлина грецької корони островів. Його неймовірні пляжі, унікальні черепахи Caretta-Caretta, неймовірний коріл морської води, старовинні особняки венеційської епохи і мальовнича бухта Навагіо, символ острова, привертають люди тисячі туристів щорічно.

Закінф належить до групи Іонічних островів, він знаходиться поблизу півострова Пелопоннес (між ними 9,5 морських миль) і в 8,5 морських милях розташований острів Кефалонія. На території 406 квадратних метрів проживає понад 40 тисяч людей.

Східне узбережжя острова – ідеальний вибір для відпочинку всією сім’єю. Тут розташовані численні прекрасні пляжі, покриті м’яким теплим піском, блакитна морська вода кришталево чиста. Свіжа зелень, навколишня територія, наповнює повітря ароматами. Поблизу знаходяться різні таверни, де можна відпочити за смачним обідом і келихом місцевого вина.

Відрізняються західні землі, посипані скелями. Тут можна насолоджуватися вишуканими красотами острова, однак потрапити до пляжів проблематично. Тим, хто зумів досягти моря, варто бути акуратніше в воді через каміння і уламки скель. Так що з дітьми вирушати сюди буде небезпечно.

Геракас – пляж Закінф, що став справжньою пам’яткою острова. Сподобається тут дітям, адже саме тут можна зустрітися з милими мешканцями – морськими черепахами. Тварини вибираються прямо до людей, тому дітлахма така поїздка запам’ятається назавжди. Також це місце відоме глиняними скульптурами, створеними стихіями.

Пляж Лаганас оголошений національним парком, оскільки тут мешкають унікальні черепахи Caretta-Caretta. Щоб не завдати шкоди тваринам, в водах затоки заборонено пересування катерів. Варто звернути увагу, що поспостерігати за черепахами вдасться не цілодобово: пляж закривається за півгодини до заходу сонця.

Місто Закінтос – столиця острова. Завдяки стародавнім особнякам у венеціанському стилі, прикрашеним витонченими лоджіями, галереями-арками, мудрому візерунку мощених доріг, прекрасним площам він схожий на середньовічне місто. Тут варто обов’язково відвідати Бохалі – венеціанський замок із його особливою атмосферою, а також пагорб Страни. Саме тут Діонісіос Соломос, відомий грецький поет, написав знаменитий «Гімн свободі».

Острів багатий різними туристичними місцями, популярними у гостей з усього світу, серед яких неймовірний мис Лаганас. Однак, крім того, відвідати варто численні інші локації, без яких назви «Квітка Леванте» і «Південна Венеція» не склалися б у відношенні Закінфа. Насолодившись екзотикою піщаних пляжів, мальовничими скелястими бухтами, вирушайте оглянути маяк Керья, що в селі Кері, і Ано Геракакі, звідки відкриваються чудові краєвиди на околиці. Гірські поселення Ексо Хора, Орфоніес, Волімес ховаються в багатих соснових заростях, але саме тут турист побачить національні будиночки місцевих жителів, відчує чарівну атмосферу життя маленьких поселень.